حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

روش ها و هزینه های ارسال

روش ها و هزینه های ارسال

۱- پیک فوری ۲ الی ۴ ساعته حتی در ایام تعطیل (مخصوص تهران):

سریعترین روش ارسال است، ۲ الی ۴ ساعت زمان خواهد برد تا محصول خریداری شده به دست مشتری برسد!! (حتی در ساعات غیر اداری و ایام تعطیل!!)

این نکته قابل ذکر است که هرچه سفارش شما در ساعت اولیه تر روز ثبت شود محصول سریع تر به دست شما خواهد رسید. سفارش گیری از ساعت ۸ صبح تا ساعت ۲۱ شب انجام خواهد شد.

هزینه ارسال برای این روش ۳۰۰۰۰ تومان تعیین شده و در هنگام ثبت سفارش در صفحه صورتحساب این مبلغ به مبالغ صورتحساب شما اضافه خواهد شد.

۲- پیک عادی حتی در ایام تعطیل (مخصوص تهران):

مشتریانی که عجله ای برای دریافت محصول خریداری شده خود ندارند میتوانند در هنگام ثبت سفارش این روش را انتخاب کرده و ضمن پرداخت هزینه کمتر محصول خریداری شده را نهایتا تا انتهای ساعت کاری فروشگاه در همان روز (ساعت ۲۱ شب) دریافت کنند.

هزینه ارسال برای این روش ۲۰۰۰۰ تومان تعیین شده و در هنگام ثبت سفارش در صفحه صورتحساب این مبلغ به مبالغ صورتحساب شما اضافه خواهد شد.

 

۳- تحویل محلی (تهران و شهرستان ها):

مشتریان عزیزی که در نظر دارند شخصا اقدام به تحویل محصولات خریداری شده خود نمایند باید ابتدا در صفحه صورتحساب روش تحویل محلی را انتخاب نمایند سپس منتظر تماس کارشناسان ما برای هماهنگی های لازم باشند.

 

* برای خریدهای بالای ۶۰۰ هزار تومان هزینه ارسال رایگان خواهد بود که به صورت اتوماتیک هنگام ثبت سفارش لحاظ خواهد شد.

 

شماره تماس جهت سفارش تلفنی و هماهنگی های ارسال:

۰۲۱۴۴۷۲۰۸۸۴

۰۹۱۲۴۸۳۹۵۵۶

 

پیک فوری

 

۴- ارسال به باربری (مخصوص شهرستان ها):

در این روش محصول یا محصولات خریداری شده شما مشتریان گرامی در همان روز با بسته بندی مناسب تحویل یکی از باربری های معتبر تهران در خیابان شوش خواهد شد.

* در این روش پس از تحویل محصول به باربری تمامی مسئولیت حمل محصول به عهده باربری خواهد بود، پس از تحویل محصول به باربری، کارشناسان ما اقدام به تحویل عکس بارنامه به همراه شماره بارنامه به مشتری نموده و پس از آن مسئولیت پیگیری بار در انبار شهر مقصد به عهده خود مشتری خواهد بود.

۵- ارسال با سامانه یار باکس (مخصوص شهرستان ها):

این روش ساده ترین و بدون دردسرترین روش ارسال به شهرستان ها است.

در این روش مشتری پس از ثبت سفارش خود باید منتظر تماس کارشناسان ما باشد تا پس از هماهنگی مبلغ کرایه اقدام به ارسال سفارش آن ها با بسته بندی مناسب نماییم.

یار باکس سیستم حمل و نقل قدرتمندی است که محصول شما را با کمترین هزینه از درب انبار ما تحویل گرفته و سپس درب منزل مشتری تحویل خواهد داد.

هزینه حدودی این روش حمل و نقل بر اساس مسافت و وزن محصول خریداری شده محاسبه می شود.

 

 

 

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X