حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

مقایسه انواع نایلون حبابدار

نایلون های حبابدار در کیفیت های مختلف، گرماژ های مختلف و سایز های مختلف تولید شده و به فروش میرسند.

در مقاله ذیل به بررسی انواع مختلف نایلون حبابدار حباب ریز میپردازیم:

۱- نایلون حبابدار تولید شده از مواد نو (درجه یک) :

این نایلون های حبابدار دارای رنگ و ساختار شفاف می باشند، در واقع بیننده در نگاه اول نایلون را به رنگ سفید دیده و کاملا متوجه کیفیت و تمیزی نایلون خواهد شد.

این نوع از نایلون های حبابدار معمولا به دلیل تمیزی و شفافیت و کیفیت مناسب در اسباب کشی های منازل استفاده میشوند و ضمن دارا بودن ظاهر تمیز و زیبا به علت به کار رفتن مواد نوی پلی اتیلن در آن ها دارای حباب های مقاوم و مملوء از هوا می باشند و به راحتی بر اثر فشار وارده از اجسام حباب های آن ها خالی نمیکند. ضمن اینکه به علت نو بودن مواد به کار رفته در آن ها فاقد هرگونه آلودگی می باشند.

در فروشگاه پک باما نایلون های حبابدار تولید شده از مواد نو و با کیفیت بر حسب مقدار گرماژ مواد نوی بکار رفته به دو دسته تقسیم بندی شده اند:

الف) نایلون حبابدار درجه یک کیفیت عالی                   ب) نایلون حبابدار درجه یک کیفیت متوسط (اقتصادی)

الف) نایلون حبابدار درجه یک کیفیت عالی:

این نوع نایلون حبابدار با کیفیت ترین و مقاوم ترین نایلون حبابدار موجود در بازار می باشد، قیمت بالاتری نسبت به نایلون حبابدار کیفیت متوسط (اقتصادی) دارد به دلیل اینکه مواد بکار رفته در تولید آن ها مواد نو و درجه یک هستند از مقاومت فشاری بیشتری برخوردار هستند و حباب های آن ها به راحتی در اثر فشار حاصل از اجسام سنگین خالی نشده و به بهترین شکل وظیفه ضربه پذیری خود را انجام خواهند داد.

از این نوع نایلون حبابدار در بسته بندی و پکینگ لوازم پر حجم، حساس و سنگین وزن مانند یخچال، ماشین ظرفشویی، ماشین لباس شویی و… استفاده می شود.

ب) نایلون حبابدار درجه یک کیفیت متوسط (اقتصادی):

این نوع نایلون حبابدار نیز از مواد نو و با کیفیت تولید شده اما برای رضایت مشتریان عزیز و همچنین بالا بردن قدرت خرید مشتریان دارای گرماژ کمتری هستند (حجم مواد پلی اتیلن بکار رفته در تولید این نایلون ها کمی کمتر است)، به همین علت دارای وزن و قدرت ضربه پذیری کمتری نسبت به نایلون حبابدار درجه یک کیفیت عالی هستند، از این نوع نایلون حبابدار برای بسته بندی و پکینگ وسایل و اجسام کم حجم تر و سبک تر مانند ظروف شکستنی، تابلوها و قاب ها، گلدان ها و… استفاده میکنند.

 

 

۲- نایلون حبابدار تولید شده از مواد بازیافتی و کهنه:

این نایلون های حبابدار دارای رنگ و ساختار کدرتری نسبت به نایلون های درجه یک می باشند. در واقع بیننده در نگاه اول نایلون را به رنگ شیری یا زرد مایل به خاکستری خواهد دید.

این نوع نایلون حبابدار به علت بکار رفتن مواد بازیافتی و کهنه در فرآیند تولید آن ها دارای وزن بیشتری نسبت به نایلون های حبابدار درجه یک کی باشد و از این تکته هم نباید چشم پوشی کرد که ظاهر مناسب و تمیزی هم ندارد، از این نوع نایلون حبابدار بیشتر در بسته بندی اجسام کم ارزش و صرفا جهت اینکه کالا دارای بسته بندی باشد استفاده می شود!!

از معایب این نوع نایلون حبابدار قدرت ضربه پذیری و قدرت چسبندگی بسیار پایین آن می باشد.

این نوع نایلون حبابدار به علت بازیافتی بودن دارای قیمت واحد کمتری نسبت به نایلون حبابدار درجه یک می باشد اما به علت سنگینی مواد بازیافتی بکار رفته در آن قیمت نهایی یک رول از این نوع نایلون حبابدار هم قیمت با یک رول نایلون حبابدار کیفیت درجه یک و یا حتی بیشتر از آن می باشد!!!

در تصویر زیر مقایسه ای بین ۳ نوع نایلون حبابدار انجام شده:

 

 

مهران محمدی نژاد
ارسال دیدگاه
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X